Po Africe - přidejte se k nám a navštivte to nejzajímavější a nejkrásnější z Afriky

Chcete se knám připojit? Budeme jen rádi!

zpět na úvodní stranu

Tak především – nejsme cestovní kancelář.
Do JARu jezdíme proto, že se nám tam líbí a časem bychom rádi podnikli několik cest do okolních zemí. Především pak do Namibie a Zimbabwe. Po silnicích JARu jsme už najezdili přes 10 000 km a tuto zemi už jsme jednou přejeli tam a zpátky. V současné době se věnujeme především cestám po národních parcích, které známe. To nám ulehčuje organizování cesty a můžeme se tak soustředit na poznávání nového okolí, nových míst a naplno se věnovat pozorování zvířat a jejich focení.

A co tedy nabízíme?
Nabízíme Vám možnost se připojit k naší cestě a absolvovat s námi plánovanou trasu se vším všudy. Auta si řídíme sami, sami si vezeme a stavíme stany v kempech národních parků, kde je ale možné se ubytovat i v chatách. Před každou cestou se všichni sejdeme, domluvíme se na trase a možnostech její variability, vybereme společně vhodné auto, vhodné letenky a celou akci naplánujeme. Každý tak má možnost přijít si na své a obohatit celý program i ostatním. Organizační věci pak můžete nechat na nás. Vy už si jen můžete lámat hlavu s tím, čím budete fotit a těšit se na africké dobrodružství.

Poskytneme Vám všechny informace k vybavení, oblečení, očkování a ostatním důležitým faktorům cesty. Každý účastník dostane k dispozici základní mapky oblastí, ve kterých se budeme pohybovat a během cesty pak všechny potřebné informace k pozorované fauně i flóře, se kterou máme již zkušenosti.

Plánujete vlastní cestu do JAR?
Držíme Vám palce a rádi Vám poskytneme potřebné informace či podáme pomocnou ruku.

Ať už se tedy chcete vydat s námi, bez nás nebo se Vám jen líbí naše cesty či fotografie, klidně nám napište. Naším cílem jsou spokojení cestovatelé, dobrodruzi či snílci, protože ani my nejsme jiní!

Také nabízíme přednášky o uskutečněných cestách s mnoha informacemi o Jihoafrické republice, její přírodě, obyvatelstvu i květeně. Součástí těchto přednášek je promítání fotografií z cest.

nahoru
© Copyright 2012 - 2021 František Červený | Tvorba internetových stránek
úvodní strana | JAR 2012 | JAR 2011 | JAR 2008 | informace | nabízíme | kontakt | můj blog